4 Temmuz 2022, Pazartesi
26.6 C
İstanbul

XRP, Polkadot (DOT) ve Terra (LUNA) – Altcoin Fiyat Analizi – 20 Eylül

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

XRP, DOT ve Terra gibi altcoinlerin birçoğu son 24 saatte ufak kayıplar yaşadı ve yatay hareket sergiledi. Analizciye göre XRP fiyatının devam eden yatay hareketi, 1 doların altına inmesine neden olarak 0.94 dolar civarındaki destek bölgesine yaklaşmasına yol açabilir. DOT fiyatı ise 33.37 dolardaki destek çizgisine yaklaştı. Son olarak Terra, ufak bir kayıp yaşamasının ardından, bir haftalık dip noktası olan 25.93 dolara doğru hareket etti. Analizci Anushmita Samal söz konusu altcoinlerin fiyatını değerlendirdi…

Binance indirim kodu

XRP

Binance indirim kodu

XRP fiyatı son 24 saatte %0.9 geriledi ve bu yazının yazıldığı anlarda 1.07 dolardan işlem gördü. Analizciye göre en yakın destek bölgesi, altcoin fiyatının bir aydan uzun bir süre önce dokunduğu 0.94 seviyesi olabilir.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Samal, XRP fiyatının yatay hareket modundan çıkıp yükselişe geçmesi durumunda ise 1.20 dolara tırmanabileceğini düşünüyor. Analizciye göre diğer direnç noktaları ise 1.31 dolar ve coinin kendisine ait son ayların zirvesi olan 1.39 dolar civarı olabilir.

Polkadot (DOT)

blank

Polkadot, son 24 saatte %2.7 değer kaybetmesinin ardından 33.53 dolar civarından işlem görüyor. Analizciye göre altcoine ait en yakın destek noktası 33.37 dolar bölgesinde bulunuyor. Samal, diğer destek çizgilerinin ise 28.95 dolar ve bir haftalık dip noktası olan 25.23 dolar konumunda olabileceğini düşünüyor.

Altcoine ait MACD değeri de histogramında kırmızı barlar sergilemeye devam etti. Awesome Oscillator göstergesi de ayrıca kırmızı sinyaller verdi. Analizciye göre bir yükseliş durumunda ise direnç seviyeleri 35.12 dolar ve sonrasında ise 37.50 dolarda bulunuyor.

Terra (LUNA)

blank

Bu yazının yazıldığı anlarda Luna fiyatı 35.16 dolardan işlem görüyordu ve yatay hareket sergiliyordu. Coin, son 24 saatte %0.2’lik bir değer kaybu yaşadı. Analizciye göre en yakın destek noktası 32.89 dolar civarında bulunurken bundan sonra ise altcoinin bir haftalık dip seviyesi olan 25.93 dolarda yer alıyor.

İlgili Haber:  Rekor Kıran Solana (SOL) Fiyatı İçin Bundan Sonra Ne Beklenebilir?

4 saatlik grafiğinde ise LUNA fiyatı 20SMA değerinin altında işlem gördü. Analizciye göre bu gösterge, coin için fiyat momentumunun satıcılar lehine olduğunu gösteriyor. RSI değeri de orta çizginin altında seyretti. CMF değeri ise sermaye girişlerinin düşük kalmasıyla beraber orta hattın altındaydı.

MACD göstergesi ise buna rağmen histogramında yeşil barlar sergiledi. Analizciye göre alış baskısının artması durumunda LUNA fiyatı 38.27 doları aşarak 43.46 doları tekrar ziyaret edebilir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar