18.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

XRP Rallisi Yolda mı? Analist Yorumladı!

Önemli Gelişmeler

Analiste göre XRP fiyatı, yaşadığı ralliden sonra boğa lehine görünüm vermeye devam ediyor. Buna rağmen analist, altcoin fiyatının kısa vadeli direncini bir desteğe çevirebilmesi için kısa vadeli direncini desteğe çevirmesi gerektiğini düşünüyor. Analist, yukarı yönlü momentumun güçlü olmasına rağmen, bir zayıflık durumunda boğa tuzağı mekanizmasının tetiklenebileceğine inanıyor. Analist Jonathan Morgan, Ripple tokenini değerlendirdi.

blank

 “XRP Fiyatı Kısa Vadeli Satış Baskısını Defetti ve 1.50 Dolara Doğru Yelken Açtı”

Analist göre Ripple tokeni, daha önce 28 Ekim’de dikkat çeken bir long girişini tetiklemiş gibi görünüyor. Söz konusu emirde, üç zirveli formasyondan yukarı yönlü bir artış durumunda 1.18 dolardan bir giriş hamlesi planlamıştı. Bu planın işleme koyulmasının ardından iki büyük boğa lehine olay daha oldu. Bunlardan ilki XRP fiyatının, ters bir baş-boyun üçgenine yakın seyretmesi ve bu bölgeden kapanış yapmasıydı. İkincisi ise analist göre altcoin fiyatı için boğa lehine bir görünüm oluştuğu ve söz konusu model içerisinde 1.50 doların görülebilecek olmasıydı.

blank

Ancak analiste göre, XRP fiyatı için sıfır çarpı grafiğinde bir satış dalgası riski de bulunuyor. Üçlü zirve çıkışı boğa lehine görünse de, altcoin fiyatı üçlü zirvenin 2 kutu üstünden işlem görüyor. Analist göre yeni bir O sütunu oluşup fiyat 1.19 dolara gerilerse, bu durum boğaların tuzağa düştüğü anlamına gelebilir. Bu tür bir ayı lehine senaryoda analiste göre tokenin fiyatı 1 dolara kadar yükselebilir. Ancak analist, genel kripto para piyasasında boğa lehine bir görünüm olduğunu belirterek bu tür bir senaryonun çok da olası olmadığını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Analiste göre XRP fiyatının büyük bir ayı lehine satış baskısı ile karşı karşıya kalması durumunda altcoinin fiyatı 1 doların altına inebilir. Ripple tokeni, SEC ile yaşadığı davası duyurulduğunda da büyük bir dump yaşamıştı.

İlgili Haber:  XRP İçin Yeni Bir Artış Söz Konusu Olabilir mi? "Önümüzdeki Haftalarda XRP Fiyatı..."

xrp

Ripple ile SEC arasındaki dava hız kesmeden devam ediyor. Son olarak ABD’li bir Bitcoin yanlısı senatör, BTC’nin bir menkul kıymet olmadığını söylemiş ve bunun ardından XRP gibi altcoinlerin ise merkezi bir özellik taşıdığını da belirtmişti. Ripple tokeni, bu yazının yazıldığı anlarda, son 24 saatteki %1.67 kayıp ile birlikte 1.18 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

2 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend