27 Mayıs 2022, Cuma
22.6 C
İstanbul

XRP Rallisi Yolda mı? Analist Yorumladı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Analiste göre XRP fiyatı, yaşadığı ralliden sonra boğa lehine görünüm vermeye devam ediyor. Buna rağmen analist, altcoin fiyatının kısa vadeli direncini bir desteğe çevirebilmesi için kısa vadeli direncini desteğe çevirmesi gerektiğini düşünüyor. Analist, yukarı yönlü momentumun güçlü olmasına rağmen, bir zayıflık durumunda boğa tuzağı mekanizmasının tetiklenebileceğine inanıyor. Analist Jonathan Morgan, Ripple tokenini değerlendirdi.

Binance indirim kodu

 “XRP Fiyatı Kısa Vadeli Satış Baskısını Defetti ve 1.50 Dolara Doğru Yelken Açtı”

Analist göre Ripple tokeni, daha önce 28 Ekim’de dikkat çeken bir long girişini tetiklemiş gibi görünüyor. Söz konusu emirde, üç zirveli formasyondan yukarı yönlü bir artış durumunda 1.18 dolardan bir giriş hamlesi planlamıştı. Bu planın işleme koyulmasının ardından iki büyük boğa lehine olay daha oldu. Bunlardan ilki XRP fiyatının, ters bir baş-boyun üçgenine yakın seyretmesi ve bu bölgeden kapanış yapmasıydı. İkincisi ise analist göre altcoin fiyatı için boğa lehine bir görünüm oluştuğu ve söz konusu model içerisinde 1.50 doların görülebilecek olmasıydı.

Binance indirim kodu

Ancak analiste göre, XRP fiyatı için sıfır çarpı grafiğinde bir satış dalgası riski de bulunuyor. Üçlü zirve çıkışı boğa lehine görünse de, altcoin fiyatı üçlü zirvenin 2 kutu üstünden işlem görüyor. Analist göre yeni bir O sütunu oluşup fiyat 1.19 dolara gerilerse, bu durum boğaların tuzağa düştüğü anlamına gelebilir. Bu tür bir ayı lehine senaryoda analiste göre tokenin fiyatı 1 dolara kadar yükselebilir. Ancak analist, genel kripto para piyasasında boğa lehine bir görünüm olduğunu belirterek bu tür bir senaryonun çok da olası olmadığını söyledi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Analiste göre XRP fiyatının büyük bir ayı lehine satış baskısı ile karşı karşıya kalması durumunda altcoinin fiyatı 1 doların altına inebilir. Ripple tokeni, SEC ile yaşadığı davası duyurulduğunda da büyük bir dump yaşamıştı.

İlgili Haber:  Ünlü Analizci, Ripple (XRP) Fiyat Tahminini Açıkladı! "İki Hafta İçerisinde..."

xrp

Ripple ile SEC arasındaki dava hız kesmeden devam ediyor. Son olarak ABD’li bir Bitcoin yanlısı senatör, BTC’nin bir menkul kıymet olmadığını söylemiş ve bunun ardından XRP gibi altcoinlerin ise merkezi bir özellik taşıdığını da belirtmişti. Ripple tokeni, bu yazının yazıldığı anlarda, son 24 saatteki %1.67 kayıp ile birlikte 1.18 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

2 YORUM

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
%d blogcu bunu beğendi: