4 Temmuz 2022, Pazartesi
22.5 C
İstanbul

Ripple (XRP), Synthetix (SNX) ve DASH – Altcoin Fiyat Analizi – 25 Eylül

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 9 ay önce

Binance indirim kodu

Bitcoin ve Ethereum, grafiklerindeki gerilemeyi sürdürürken, bazı altcoinlerde de, piyasadaki bu zayıflığın etkisi şimdiden görünmeye başladı.

Binance indirim kodu

Analizciye göre, bir satış dalgası ile karşılaşan XRP, en yakın destek noktasına doğru yola çıktı. Synthetix fiyatı da %6.7 değer kaybederek son ayların en düşük noktasına doğru gerileme tehlikesi geçiriyor. Son olarak DASH fiyatı da %4.9’luk bir düşüş göstererek son ayların en düşük fiyat değerine yakın bir konumdan işlem gördü. Analizci Anushmita Samal, söz konusu altcoinlerin fiyatını değerlendirdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

XRP

blank

XRP fiyatı son 24 saat içerisinde %7.1 değer kaybetti ve bu yazının yazıldığı anlarda 0.91 dolardan işlem gördü. Analizciye göre altcoin, halen 0.87 dolardaki destek bölgesinin üstünde seyrediyor. Analizci, aşağı yönlü hareketin devam etmesi durumunda XRP fiyatının 0.83 dolara kadar düşebileceğini düşünüyor. 4 saatlik grafiğinde XRP 20-SMA değerinin altına indi. Analizciye göre bu durum fiyat momentumunun satıcılar lehine olduğunu düşündürüyor.

Samal’a göre alış baskısı piyasaya geri dönerse fiyatta bir toparlanma yaşanabilir. Analizci, XRP için direnç seviyelerinin ilk olarak 1.04 dolar, bunun ardından ise 1.14 dolar civarında bulunduğunu düşünüyor.

Synthetix [SNX]

blank

Synthetix fiyatı son 24 saatte %6.7 düşüş gösterdi ve bu yazının yazıldığı anlarda 10.12 dolardan işlem gördü. Analizciye göre en yakın destek noktası 9.82 dolar civarında bulunuyor ve SNX eğer bu desteğin altına inerse son ayların dip noktası olan 8.91 dolar tekrar ziyaret edilebilir.

Samal, alış baskısının yükselişe geçmesi durumunda Synthetix fiyatının ilk direncinin 11.07 dolar civarında olabileceğini düşünüyor.

DASH

blank

DASH fiyatı son 24 saatte %4.9 değer kaybetti. Analizci DASH için bir destek noktasının 141.79 dolar civarında olduğunu belirtiyor. Bu nokta ayrıca altcoin için son ayların en düşük seviyesini temsil ediyor. Samal, bu coin için parametrelerin ayı lehine olduğunu düşünüyor.

İlgili Haber:  Altcoin Analizi: Ethereum, IOTA ve UniSwap'ta Yatırımcıları Neler Bekliyor - Destek ve Direnç Noktaları

Analizci Awesome Oscillator (AO) göstergesinin bir satış sinyali verdiğini ve son seansın da kırmızı bölgede olması ile birlikte iki kırmızı sinyal barı gösterdiğini belirtti. Relative Strength Index (RSI) göstergesi ise 40’ın altına inerek alış gücünün azalması ile beraber ayı lehine bir tabloya işaret etti.

Samal, DASH fiyatında bir yükseliş olması durumunda ise fiyat 182.12 dolar civarının tavan işlevi görebileceğini düşünüyor. Analizciye göre bu direncin kırılması durumunda ise bir haftalık zirve olan 216 dolar görülebilir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar