8 Ağustos 2022, Pazartesi
24.7 C
İstanbul

Ripple (XRP), Tron (TRX), Binance Coin (BNB) – Altcoin Fiyat Analizi – 25 Ekim

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para fiyatları yeşil ve kırmızı şeklinde karışık sinyaller vermeye devam etti. XRP, Tron ve Binance Coin gibi altcoinler ise son 24 saatte düşüş yaşadı. Ancak analiste göre, genel görünüm incelendiğinde kripto para piyasası altcoinler lehine gözüküyor olabilir. Analist Yash Majithia, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Binance Coin ve Tron fiyatı haftalık kazançlar kaydederek fiyat trendlerinde kademeli yükselişler gösterdi. Diğer taraftan XRP ise son yedi günde kırmızı bölgeden işlem görmesiyle beraber analiste göre satış baskısı lehine bir tablo izledi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizini buradan okuyabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

XRP

blank

XRP fiyatı son yedi günde yaklaşık olarak %4 değer kaybetti. Altcoin fiyatı analiste göre, direnç noktası olan 1.2260 dolar ile 1.07 dolar arasında gidip geldi. Bu yazının yazıldığı anlarda XRP fiyatı 1.0864 dolar bandında seyrediyor ve analiste göre ayı lehine sinyaller gösteriyor.

XRP’nin fiyatı 20SMA (kırmızı) ve 50SMA (turuncu) değerlerinin altında kaldı ve analiste göre satış baskısı lehine bir tablo sergiledi. Analist, satış baskısının devam etmesi durumunda ayıların 1.04 dolar seviyesinde bir destek ile karşılaşabileceğini düşünüyor. RSI değeri ise 41 civarında seyrederek orta hattın epey gerisinde kaldı.

Tron (TRX)

blank

Altcoin fiyatı son 24 saatteki %2.06’lık yükselişi ile beraber bu yazının yazıldığı anlarda 0.101 dolar seviyesinden işlem gördü. Son bir aydır bir yükseliş trendi içerisinde bulunan TRX, kendisine ait trend çizgisinde yüksek tepeler sergiledi. Analiste göre TRX boğaları, 0.103 dolarda direnç gösteren piyasa ayılarına karşı sürekli bir şekilde baskı kurdu.

Analiste göre ayıların dirençlerini koruyamaması durumunda boğalar 0.118 dolar seviyesine kadar piyasayı ele geçirebilir. Analist altcoin fiyatı için kısa vadede artmış bir alış baskısına işaret etti.

İlgili Haber:  Cardano (ADA), Litecoin (LTC), NEAR - Altcoin Fiyat Analizi - 5 Ocak

Binance Coin (BNB)

blank

BNB fiyatı kendi yükselen kanalı içerisinde hareket etti ve son yedi günde %1.81 yükseliş kaydetti. BU yazının yazıldığı anlarda BNB, son 24 saatteki %0.61’lik düşüşü ile birlikte 479 dolardan işlem gördü.

22 Ekim tarihinde son altı haftanın zirvesine çıkan altcoin, ayıların direnç göstermesiyle birlikte ufak bir gerileme yaşadı. Analiste göre ayıların mücadelesine devam etmesi durumunda BNB fiyatı güçlü bir destek noktası olan 410 dolara kadar düşebilir.

 

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar