9.8 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

XY Oracle (XYO) Fiyat Analizi – 6 Kasım – Bu Altcoin Fırladı!

Önemli Gelişmeler

XY Oracle (XYO) fiyatı, 24 saatten kısa bir süre içerisinde 0.046 dolardan 0.081 dolara fırladı. Altcoin fiyatı, bu yazının yazıldığı anlarda 0.062 dolardan işlem görüyor. XY Oracle ağı üzerinde çok sayıda proje yer alıyor ve 3 milyonun üzerindeki node sayısı ile birlikte bu kripto paranın Blockchain’i, küresel Blockchain’ler arasındaki konumunu giderek iyileştiriyor. Analist Stanko Iliev, XY Oracle fiyatını değerlendirdi.

blank

Bir önceki altcoin analizini buradan okuyabilirsiniz.

blank

Altcoinin Görevi: Jeo-Uzamsal Verileri Toplamak ve Doğrulamak

XY Oracle, anonim olarak jeo-uzamsal verileri ya da coğrafi bilgi barındıran verileri toplayan ve doğrulayan cihazlar ağı olarak nitelendirilebilir. Bu veri doğrulama işi aslına bakılırsa bu projenin en önemli kısmını oluşturuyor ve bazı gerçek dünya problemlerine çözüm oluşturuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

XY Oracle tarafından toplanan ve doğrulanan tüm verilerin belirli bir lokasyona bağlı olmasının zorunluğu bulunuyor. Söz konusu altcoin ayrıca açık kaynaklı kodlar ile çalışıyor ve her bir kullanıcının telefonu ya da tableti ağ üzerinde bir node haline gelebiliyor.

Altcoinin arkasındaki teknoloji, XY Labs ekibi tarafından geliştirildi ve proje, ölçeklenebilir, teşvik edilen bir konum verisi protokolünün ne kadar büyük yararlar sağlayabileceğinin anlaşılması amacını taşıyor.

3 milyondan fazla node’uyla altcoin ağı, küresel çapta en büyük Blockchain’lerden bir haline geldi.

XYO ise, XY Oracle ağının kendi tokenidir ve ağ üzerindeki akıllı sözleşmeler anlaşmalarının hesaplanması amacıyla kullanılır.

XYO 2021 yılının Kasım ayında bir patlama yaşadı ve bu kripto para, yatırımcıların ilgisini çekti. Analiste göre altcoinin sahip olduğu günlük hacim halen yüksek olsa da, son fiyat artışının temeli pek sağlam olmayabilir.

XYO Yeni Bir Rekor Kırdı

XYO tokeni, Cuma günü kripto para piyasasının en iyi performans gösteren coinlerinden biriydi. Altcoinin fiyatı kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesi olan 0.081 dolara kadar tırmandı.

İlgili Haber:  Bitcoin Cash (BCH), Chainlink (LINK), Polygon (MATIC) - Altcoin Fiyat Analizi - 25 Ekim

Analiste göre söz konusu altcoinin fiyatı şu anda 0.050 dolar destek seviyesinin üstünden işlem görüyor ve bu seviyenin altına bir iniş durumunda bir satış dalgası tetiklenebilir.

Analiste göre böyle bir senaryoda XYO 0.040 dolar ve altına inebilir. Ancak eğer bir yükseliş yaşanırsa altcoin fiyatı analiste göre 0.070 doların üstüne tekrar çıkabilir ve 0.080 doları hedefleyebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend