27 Mayıs 2022, Cuma
21.5 C
İstanbul

XY Oracle (XYO) Fiyat Analizi – 6 Kasım – Bu Altcoin Fırladı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

XY Oracle (XYO) fiyatı, 24 saatten kısa bir süre içerisinde 0.046 dolardan 0.081 dolara fırladı. Altcoin fiyatı, bu yazının yazıldığı anlarda 0.062 dolardan işlem görüyor. XY Oracle ağı üzerinde çok sayıda proje yer alıyor ve 3 milyonun üzerindeki node sayısı ile birlikte bu kripto paranın Blockchain’i, küresel Blockchain’ler arasındaki konumunu giderek iyileştiriyor. Analist Stanko Iliev, XY Oracle fiyatını değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizini buradan okuyabilirsiniz.

Binance indirim kodu

Altcoinin Görevi: Jeo-Uzamsal Verileri Toplamak ve Doğrulamak

XY Oracle, anonim olarak jeo-uzamsal verileri ya da coğrafi bilgi barındıran verileri toplayan ve doğrulayan cihazlar ağı olarak nitelendirilebilir. Bu veri doğrulama işi aslına bakılırsa bu projenin en önemli kısmını oluşturuyor ve bazı gerçek dünya problemlerine çözüm oluşturuyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

XY Oracle tarafından toplanan ve doğrulanan tüm verilerin belirli bir lokasyona bağlı olmasının zorunluğu bulunuyor. Söz konusu altcoin ayrıca açık kaynaklı kodlar ile çalışıyor ve her bir kullanıcının telefonu ya da tableti ağ üzerinde bir node haline gelebiliyor.

Altcoinin arkasındaki teknoloji, XY Labs ekibi tarafından geliştirildi ve proje, ölçeklenebilir, teşvik edilen bir konum verisi protokolünün ne kadar büyük yararlar sağlayabileceğinin anlaşılması amacını taşıyor.

3 milyondan fazla node’uyla altcoin ağı, küresel çapta en büyük Blockchain’lerden bir haline geldi.

XYO ise, XY Oracle ağının kendi tokenidir ve ağ üzerindeki akıllı sözleşmeler anlaşmalarının hesaplanması amacıyla kullanılır.

XYO 2021 yılının Kasım ayında bir patlama yaşadı ve bu kripto para, yatırımcıların ilgisini çekti. Analiste göre altcoinin sahip olduğu günlük hacim halen yüksek olsa da, son fiyat artışının temeli pek sağlam olmayabilir.

XYO Yeni Bir Rekor Kırdı

XYO tokeni, Cuma günü kripto para piyasasının en iyi performans gösteren coinlerinden biriydi. Altcoinin fiyatı kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesi olan 0.081 dolara kadar tırmandı.

İlgili Haber:  Shiba Inu (SHIB) ve EOS - Altcoin Fiyat Analizi - 5 Ekim - SHIB İçin 2 Kat Daha Yükseliş Mümkün Mü?

Analiste göre söz konusu altcoinin fiyatı şu anda 0.050 dolar destek seviyesinin üstünden işlem görüyor ve bu seviyenin altına bir iniş durumunda bir satış dalgası tetiklenebilir.

Analiste göre böyle bir senaryoda XYO 0.040 dolar ve altına inebilir. Ancak eğer bir yükseliş yaşanırsa altcoin fiyatı analiste göre 0.070 doların üstüne tekrar çıkabilir ve 0.080 doları hedefleyebilir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar