Yayın Politikamız

“If you will it, it is no dream” demiş Theodor Herzl. Yani, “İstersen, rüya değil”.

Biz de istedik ve rüyamız gerçek oldu.

Uzun yıllardır kripto para dünyası ile ilgili okuyan, araştıran, öğrenen bir grup insanız. Öğrendiklerimizi blog, podcast gibi çeşitli mecralarda paylaştık bugüne kadar. Sonra bir gün bir haber portali kurma fikri doğdu. Neden olmasın dedik. Kolları sıvadık.

Amacımız sizlere kripto para ekosistemiyle ilgili en güncel, doğru ve önemli haberleri sunmak. Bunu yaparken de, güzel ve yalın bir Türkçe ile, spekülasyondan uzak ve ön yargısız yapmaya özen gösteriyoruz. Haberlerimizde muhakkak kaynak belirtiyoruz. Kaynağı sağlam olmayan, teyide muhtaç haberleri yayınlamıyoruz.

Limenya’yı diğer kripto para haber portallerinden ayıran en büyük özelliklerden biri de; size tamamen reklamsız bir içerik sunuyor oluşumuz. Elimizden geldiğince ve gücümüz yettiğince size reklam göstermemeye, tertemiz, sade ve doğru içerik sunmaya gayret edeceğiz. İleride bu durum değişir mi? Değişebilir. Size haber sunabilmemiz için reklam gelirine ihtiyaç duyabiliriz. Ancak bunu, göz zevkinizi bozmadan nasıl yaparız diye iyice düşünerek yaparız.

Bizim için şu an en önemli olan şey; sizlere güzel ve faydalı içerikler sunabilmek. Bunu yapacak kapasitede de güçlü bir ekibimiz olduğuna inanıyoruz.

Seviler

Limenya