27 Mayıs 2022, Cuma
27.6 C
İstanbul

Yüklü Miktarda XRP, Borsalar Üzerinde Transfer Edildi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para balinalarının cüzdanlarındaki aktiviteleri takip eden Whale Alert’e göre, son 24 saat içerisinde, içinde Binance ve Huobi’nin de bulunduğu bazı büyük kripto para borsaları arasında toplam 61 milyon XRP’lik bir transfer gerçekleşti. Bu yazının yazıldığı anlarda XRP fiyatı son 24 saatteki %13’lük değer artışıyla beraber 1.28 dolardan işlem görüyor.

Binance indirim kodu

XRP Fiyatı 1.34 Dolara Fırlarken 61 Milyon XRP Büyük Borsalar Arasında Transfer Edildi

Whale Alert, 40 milyon XRP, 12 milyon XRP ve 9 milyon XRP olmak üzere 3 büyük transfer işlemi bildirdi. Bunlar arasında en fazla miktarda Ripple, Binance ve Huobi arasında gerçekleşti. ABD merkezli bir borsa olan Bittrex’ten ise ilk olarak 12 milyon adet, sonrasında ise 9 milyon adetlik XRP Upbit’e gönderildi. İtibari para birimi olarak değerlendirildiğinde, transfer edilen miktar 77.105.418 dolar oldu.

Binance indirim kodu

Buna rağmen, geçtiğimiz hafta Whale Alert üzerinde bildirilen yazılım sorunu devam etti ve XRP’nin transferlerine dair Tweet’ler Whale Alert tarafından hızlıca silindi. Ancak bu işlemlerin detaylarına dair bilgilere verilen linkler ise çalışmayı sürdürdü.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

XRPL üzerindeki geliştirici aktivitesinin artmasının ardından XRP fiyatı 1.34 dolara kadar tırmandı. Dünyanın en büyük altıncı kripto parasının mevcut rallisinde yeni zirvelere ulaşmasıyla birlikte Santiment, XRP’nin yeni bir ralli başlatabileceğini aktardı. Zirve noktasında altcoin, son 24 saatteki %24.57’lik yükselişi ile fiyatını 1.34 dolara kadar taşımıştı. Santiment’in analiz ekibi, bu yükselişin, XRP’nin geliştirici takımının Github üzerindeki aktivitesindeki artışa bağladı.

Ripple Labs ile SEC Arasındaki Dava Halen Devam Ediyor

XRP fiyatı sürekli bir şekilde artarken, Ripple Labs ile SEC arasındaki menkul kıymet satışına dair anlaşmazlık sonucu gelişen dava halen devam ediyor. Son olarak SEC, mahkemeden Ripple’ın çalışanlarına ait olan Slack mesajlarının bir dökümünü talep etmişti. SEC’e göre, çalışanlar arasındaki bu Slack mesajları kritik öneme sahip bilgiler içeriyor olabilir.

İlgili Haber:  Dogecoin (DOGE), Ripple (XRP) ve Terra (LUNA) Fiyat Analizi - 8 Mayıs

Ripple Labs ile yetkili kurum arasındaki bu dava sürecinde Ripple, denetimci kurumların yoğun baskısı altında kalmıştı. Ancak şirket savunmasını kararlı bir şekilde devam ettirdi ve XRP’nin bir menkul kıymet olmadığını her fırsatta dile getirdi. Şirket ayrıca bu davanın tamamen tarihe karışması için çok sayıda aksiyon almıştı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar