21 Mayıs 2022, Cumartesi
19 C
İstanbul

Zengin Baba Yoksul Baba’nın Yazarı: “Global Banka Krizinden Önce Bitcoin Alın”

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 2 sene önce

Binance indirim kodu

Dünyaca ünlü “Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı Robert Kiyosaki, dolar günden güne zayıflarken artık güvenli liman olarak görülen Bitcoin gibi ürünler satın almayı “düşünmenin” hiç zamanı olmadığını söylüyor.

Binance indirim kodu

Popüler yazar Robert Kiyosaki, dünyanın “büyük bir bankacılık krizi” ile karşı karşıya kalacağı için Bitcoin’in (BTC) önemli bir yatırım olacağı konusunda uyarıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Yazar, 21 Ağustos’ta attığı bir tweet’te takipçilerine güvenli limanlara yatırım yapmayı “düşünecek” zaman olmadığını söyledi.

Bunun sebebinin ise Warren Buffett’ın banka hisse değerlerini düşürmeyi seçmesi olduğunu söylüyor.

BUFFET BANKALARI NEDEN BIRAKTI. Bankalar iflas ediyor. BÜYÜK BİR BANKACILIK KRİZİ HIZLA GELİYOR” şeklinde bir tweet attı.

Fed ve Hazine, banka sistemini devralacak mı? Toplu başkaldırmayı önlemek için Fed ve Hazine, kitlesel bir isyanın önüne geçmek için insanlara doğrudan sahte para yağdırdı mı? Bunları düşünmenin “hiç  zamanı değil”. Ne kadar altın, gümüş, Bitcoin’in var?

Kiyosaki, takipçilerine sık sık bitcoin satın almalarını tavsiye eden tanınmış bir Bitcoin destekçisidir. Aynı zamanda sürekli fiat para birimlerinin baş aşağı gittiğinden bahseder.

Koronavirüs krizi de kendisinin bu fiat bağımlılığından kurtulma çağrılarını daha da güçlendirdi.

Makro varlıkların toplu olarak çöktüğü Mart ayından bu yana geçen dönemde, hem Bitcoin hem de değerli metaller, ABD doları endeksinin iki yılın en düşük seviyesine ulaşmasıyla desteklenerek büyük kazançlar kaydetti.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar